Akıllı Mazot Güvenlik Sistemi

Taşıt tanıma sistemi nedir? (TTS); Kurumumuza ait araçların akaryakıt harcamalarını yönetebilmenize imkân veren elektronik ödeme sistemi ve optimize akaryakıt istasyon ağıdır. Taşıt Tanıma Sistemi; şirket araçlarınıza ekipmanlar monte ederek araçlarınızın Türkiye’nin her köşesinde ki TTS hizmeti veren istasyonlardan otomatik yakıt almasını sağlar.

Bugüne kadar ürünümüz, sadece depodaki yakıtın güvenliğini sağlamaktaydı. Artık bu önlemlerin yetersiz olduğunu, kötü niyetli bir sürücünün TTS sistemini kullanarak kendi bidonuna veya başka bir araca rahatlıkla yakıt alarak ürünümüzün gerçek amacı olan yakıt çalınmasını engellemesi özelliğini tamamen ortadan kaldırmıştır.

Dünyada ilk defa firmamız mühendisleri tarafından geliştirilen Akıllı Mazot Güvenlik Sistemi sayesinde bu suiistimali tamamen ortadan kaldırmıştır.

Akaryakıt firmalarıyla yapılan entegre çalışması sayesinde araç istasyona geldiğinde sadece kendi deposuna yakıt alınmasını sağlayarak hem depoya giren yakıtın güvenliği, hem de depodaki yakıtın güvenliğini %100 sağlamaktadır.