Sensörlü Yakıt Güvenlik Sistemi

Sensörlü blok sistemimiz depo kapağı açıldığı andan itibaren üç(3) saniye içerisinde araç takipten veya cep telefonunuza kısa mesaj ile bilgi aktarımı yapılmaktadır. Mevcut araç takip sistemleriyle entegre olarak çalışan sensörlü blok sistemimiz tüm araç gruplarına ve tüm araç takip sistemlerine uygundur.

Türkiye’nin önde gelen globalleşmeye açık firmalarından İstanbul Lojistik, Serttrans, Köksallar Nakliyat ve Martı konteynır gibi bir çok firmalarda sistemimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Ek’ olarak bu hizmetlerin yanında depoların alt tapa, şamandıra, aktarma hortumları, vana bağlantı noktaları, şasi filtresi ve mazot filtresi olmak üzere mazotun geçtiği tüm noktaları koruma altına almaktadır. Sahada çalışan ağır hizmet araçlarının toplam maliyetinin %60’ını yakıt giderleri oluşturuyor.

Bir çok kurum ve firma yüksek cirolara rağmen verimsiz yönetimden ötürü düşük kar marjları ile çalışıyor. %10 civarındaki suiistimalin önlenmesi cironun %6’sının kar marjına eklenmesi demektir. Bu yolla net %10 kar marjıyla çalışan bir firma karlılığını %60 arttırabilir.